Utopenci podle Martě
Napsal: úte 22. říj 2013 13:55:38
Špekáčky oloupu a nakrojím, spíš do kulata, než rovně…
Plním směsí, celkově asi dvě hrsti:
stejný podíl - cibule, kyselý okureček, mrkev, červená paprika, celer – raději stonky, kyselé zelí.
Dám do sklenice a zbytek směsi na to. Zaliju horkým nálevem z okurek, nebo udělám svůj, podobný okurkovému – trochu vody, asi ¼ octa, maličko masoxu a dosolím a dosladím, aby to bylo příjemné.
Vychlazené dám do lednice, hotové je to za pár dní.
Plním směsí, celkově asi dvě hrsti:
stejný podíl - cibule, kyselý okureček, mrkev, červená paprika, celer – raději stonky, kyselé zelí.
Dám do sklenice a zbytek směsi na to. Zaliju horkým nálevem z okurek, nebo udělám svůj, podobný okurkovému – trochu vody, asi ¼ octa, maličko masoxu a dosolím a dosladím, aby to bylo příjemné.
Vychlazené dám do lednice, hotové je to za pár dní.